Lunchseminarie | Zonevreemde mogelijkheden

DIT SEMINARIE IS REEDS VOLZET.

Dit seminarie zal gaan over de verschillende zonevreemde mogelijkheden die er zijn. Kortom, wat mag je als niet-landbouwer doen in agrarisch gebied? 

We bouwen verder op het seminarie van 9 juni 2022 en bezorgen een overzicht en update van het huidig beleid. Zowel steden, gemeenten als adviesinstanties zijn voorzichtig in hun vergunningverlening. Kan je hen nog overtuigen tot het verlenen van een vergunning? Hoe ver kan je hier in gaan?

Er gaan stemmen op om de zonevreemde mogelijkheden aan banden te leggen. Welke beperkingen mogen we verwachten? 

Waarom wil je dit seminarie volgen? Je wil weten wat de mogelijkheden zijn in landelijk gebied, welk effect het verstrengde beoordelingskader heeft op de waarde van een pand, of een landbouwgebouw zomaar omgebouwd kan worden naar een residentiële woonfunctie of welke andere functiewijzigingen nog mogelijk zijn binnen de zonevreemde wetgeving. 

PRAKTISCHE INFO:

  • De deuren gaan open vanaf 11u45. Het seminarie zelf gaat door van 12u15 tot 13u15.

  • De lunch wordt voorzien (koud buffet en broodjes)

  • Inschrijvingen zijn beperkt tot 35 deelnemers.

  • Locatie: Ter Waarde 50, 8900 Ieper

  • Spreker: Carlos Roelens 


Je kan voor en na het seminarie netwerken en vragen stellen. 


Deze opleiding is erkend door het BIV. 







DEEL DIT BERICHT: